1. استفاده از سایت و ثبت نام در سایت آکادمی به منزله ی پذیرش کلیه ی قوانین سایت و مجموعه ایران اسکرچ می‌باشند.
  2. کلیه‌ی افراد در هنگام ثبت نام در سایت، تصدیق می‌کنند که اطلاعات صحیح کاربری خود را وارد نموده و اطلاعات آنان جعلی یا متعلق به افراد دیگری نیست.
  3. بعد از اتمام فرآیند عضویت، اطلاعات شما با رعایت اصول امانت‌داری ذخیره خواهد شد.
  4. صدور گواهی نهایی حضور در المپیاد و دوره ها و تقدیر از برگزیدگان تنها در صورتی مقدور خواهد بود که تمام اطلاعات وارد شده از آن ها در هنگام ثبت نام به درستی ثبت گردیده باشد.
  5. تمامی حقوق مادی و معنوی، شامل طرح ها، الگوها، نمونه آزمون ها، نمونه سوالات، نمونه فرم‌ها، اطلاعات، آموزش‌ها و تصاویری که در سایت آکادمی و ساختارهای المپیاد برای آکادمی ایران اسکرچ محفوظ است و افرادی که با هر عنوان، در سایت آکادمی ثبت نام می‌کنند به هیچ وجه حق کپی برداری از موارد فوق را برای ارائه ساختارهای مشابه و یا غیره ندارند.
  6. با توجه به مصرفی بودن منابع سایت و … دبیران مجموعه ها و افراد بزرگسال تنها در صورتی که بخواهند اطلاعات دانش آموزان خود را ثبت نام نمایند مجاز به ثبت نام در سایت می باشند و شرکت و یا حتی ثبت بزرگسالان در سایت، به هر دلیل دیگری مجاز نمی باشد.
  7. مدیران مجموعه ها برای همراهی بیشتر با آکادمی ایران اسکرچ و نمایندگی های فعال اش در سراسر کشور با دفتر مرکزی در ارتباط باشند.
  8. تمامی انتشارات و شرکت هایی که دارای کتاب و یا منابع آموزشی و علمی حوزه کدنویسی کودکان و نوجوانان هستند می توانند یک نسخه از اثر خود را به مجموعه ایران اسکرچ ارسالی نمایند تا پس از بررسی در فروشگاه دیجیتال ایران اسکرچ قرار گیرد.
  9. آکادمی ایران اسکرچ از هر ایده و پیشنهادی در راستای بهبود فرایندها استقبال می‌کند.
  10. دبیرخانه المپیاد هر روز از ساعت 8 صبح الی 16 عصر در خدمت مخاطبین و خانواده های عزیز می باشد.